Firmapidu – oluline päring

Comments · 52 Views

Pilvepõhine toitlustustarkvara on samuti paindlik ja võimaldab teil igal hetkel uusi kliente kaasata või tellimusi muuta.

 

 

Teie pidustuste jaoks ideaalse toitlustuse valik on oluline valik. Paljud toitlustusettevõtted pakuvad toite Rootsi lauas, kuid valida saab ka vaagnatoitlustust. See on ametlikum disain, mis sarnaneb keskmise tasemega restoranis leiduvaga. Tarnitakse ka kindlaksmääratud ajal. Teise võimalusena võite valida peretüüpi numbri pulmade toitlustamine. See nõuab, et ettekandjad tooksid kööki iga laua keskele tohutud taldrikud, mis on täis toitu. Toitlustaja valimisel arvestage oma üldist eelarvet. Toitlustamine moodustab ligikaudu 30–35 protsenti eelarvest, seega on enne täiusliku toitlustuse valimist oluline oma eelarvest selge ettekujutus. Enamiku toitlustusteenuste eest võetakse tasu inimese kohta, nii et eelarve ette teadmine aitab teil oma kulutustele kõige rohkem kasu saada.


Teine meetod teie ürituse jaoks kõige sobivamate toitlustajate väljaselgitamiseks on esitada mõned küsimused. Uurige, millele toitlustusettevõte on spetsialiseerunud ja kui hästi nad valdavad. Ärge kartke küsida nende akrediteeringu kohta; see on toiduohutuse seisukohalt oluline. Ettevõte, kellel on toiduohutuse sektori litsents, on teie pidustuste jaoks parim valik. Järgmine samm parima toitlustusteenuse valikul on töötajate valimine. Nagu iga muu äritegevusega seotud aspekti puhul, pole õigete töötajate valimine lihtne. Arvesse tuleb võtta mitmeid tegureid, sealhulgas riietuskood, vormirõivad ja toiduohutuse koolitus. Enne toitlustusettevõtte valimist mõelge läbi, millist üritust plaanite ja milliseid inimesi soovite teenindada. Valige pilvepõhiselt juurutatud toitlustustarkvara platvorm. Tarkvara on majutatud pilves ja sellele pääseb juurde kõikjal, kus on Interneti-ühendus. Lisaks saab enamikku neist kasutada mobiilseadmetes, mis teeb tarkvara kasutamise isegi reisides palju lihtsamaks. Inimesed, kes on huvitatud liitumisest, saavad klõpsata siin ja külastada meie ametlikku veebisaiti, et saada lisateavet meie ettevõtte peo kohta. 

Pilvepõhine toitlustustarkvara on samuti kohandatav ja võimaldab teil igal ajal uusi kliente kaasata või tellimust muuta. Olenemata sellest, kas serveerite kuuma või jahutatud toitu, on serveerimiseks mõeldud vaagnaid erineva stiili ja suurusega. Teise võimalusena võite oma küpsetiste esitlemiseks kasutada tordialuseid. Võite valida ka kaetud väljapanekualused, need sobivad suurepäraselt toidu värske ja putukatevaba hoidmiseks. Lõpuks ärge unustage ostma salvrätikuhoidjaid. Need on suurepärane viis oma toitlustuskaupade brändimiseks ja kaunistamiseks. Neid saab üles seada mis tahes kohas linnas ning need pakuvad mitmesuguseid menüüvalikuid ja suurepärast teenindust. Need on odavad, tõhusad ja pakuvad teenust, mis paneb teie külalised tundma, nagu oleksite tipprestoranis. Ja need lisavad teie üritusele lõbususe elemendi. Parema toidu ja teeninduse nautimiseks peavad külastajad eelistama Amps Cateringi. Need, kes soovivad saada teavet ettevõtte pidude korraldamise ja muu teabe kohta, võivad minna sellele veebisaidile.

Comments